Adres

Fevzi Çakmak Mh. Aykent Ayakkabıcılar Sit. 10718. Sk. No: 19 Karatay/KONYA

Telefon

+90 332 346 25 63

E-Posta

bilgi@kocelayakkabi.com

Hakkımızda

Koçel Ayakkabı, 1999 yılında Adem Koyuncu ve Muammer Büyükçelebi tarafından Konya’da kuruldu. Toptan ayakkabı imalatı ve satışı yapmak amacıyla kurulan firmamız şu an Aykent Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi’nde 1300m² kapalı alana sahip atölyesinde 15 personel ile çalışmalarına devam etmektedir.

Her zaman daha ergonomik ayakkabı üretmek için çalışmalarına devam eden firmamız, hem ayak sağlığı hem de genel sağlık durumuna olumsuz etki edebilecek her türlü ham maddeden uzak durmaktadır. Ürünlerimizin tamamı analin deri kullanılarak imal edilirken, iç kısımlarında ise kanserojen madde ftalat içermeyen nature astar kullanılmaktadır.

Comfort ayakkabı üretiminde yaklaşık 20 yıldır aralıksız faaliyet gösteren Koçel Ayakkabı bugün yıllık 40 bin çift ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir. Hem kendi markasıyla hem de ulusal ve uluslararası markaların adına toptan ayakkabı imalatı gerçekleştiren firmamız ihtiyaca göre üretim kapasitesini artırabilmektedir.

39’da 48 numaraya kadar asortileri mevcut olan ayakkabılarımızı Türkiye’nin her yerine kargoyla kapıda ödeme sistemiyle gönderebilmekteyiz.

Misyonumuz:

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp, her daim onlar için daha sağlıklı ve ergonomik ayakkabılar imal etmek.

Vizyonumuz:

Rahat ayakkabı imalatı alanında ülkemizi yurt dışında temsil edebilecek bir marka haline gelmek.

Değerlerimiz:

İnsan sağlığının önemi kurumsal değerlerimizin merkezinde yer almakla birlikte, üretimde mükemmelliyetçilik ve sürekli gelişim ilkesi bizim değerlerimizi oluşturmaktadır.

X